O Mně

Jmenuji se Daniel Dvořák a jsem třiadvacetiletý grafický designér a ilustrátor. Jsem kreativní člověk již od mala a grafika, zejména ta digitální, je moje vášeň od mých dvanácti let.

Snažím se lidem a firmám nabídnout příjemnou alternativu k velkým grafickým firmám, kde mnohdy není kladen důraz na osobní přístup. Grafika je dělána jen pro Vás a Vaši firmu, dle Vašich přání a požadavků. Mým cílem je Vaše 100% spokojenost a výborný grafický design do největších detailů.

Vytvářím návrhy logotypů, plachet, vizitek, image firmy – logo, hlavičkový papír, faktura, reklamní předměty, grafický návrh webu a další. Chcete navrhnout leták, plakát, brožuru či časopis, vyrobit leták, fotoknihu, vizitku či plachtu? Nebo chcete vytvořit ilustraci dle vašeho přání na jakkékoli téma? Pak se na mě můžete bez obav obrátit. Kromě toho nabízím návrhy všech sezónních tiskovin jako jsou: PF, kalendáře, různá blahopřání a pozvánky, pohledy a mnoho dalších. Neváhejte a obraťte se na mě a můžeme začít s realizací vašeho nápadu!

(Visited 1 026 times, 1 visits today)